У Балті говорили про діяльність управлінських установ та організацій

6 грудня відбулось пленарне засідання двадцять п’ятої  сесії районної ради VІІ скликання, участь в роботі якої прийняв і голова Балтської  райдержадміністрації Роман Кацмаза. На розгляд депутатів було винесено ряд важливих питань, що стосувались діяльності установ та організацій, що входять до сфери управління райради, комунального майна, районних програм та інше.

Повідомляє сайт БАЛТА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Балтської РДА.

Серед питань, розглянутих на засіданні сесії, було про реформування бібліотечної системи району, зокрема виділ з районної бібліотечної системи 25 бібліотек, які фактично знаходяться на території Балтської ОТГ та створення на їх основі комунального закладу «Балтська публічна бібліотека»; внесення змін до структури, статуту закладів культури, що залишились в управлінні райдержадміністрації.

Також важливим розглянутим питанням було про внесення змін та доповнень до районного бюджету на 2017 рік. Зокрема, відбулись корективи в доходній та видатковій частині бюджету з фінансування закладів освіти, культури, медицини. З даного питання присутніх проінформував  начальник фінансового управління РДА Микола Назарик.

Хочеться відмітити, що робота сесії пройшла у конструктивному руслі. Цього було досягнуто завдяки плідній роботі депутатських комісій райради, тісній співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Балтська районна державна адміністрація в свою чергу висловлює вдячність депутатам та керівництву Балтської районної ради та Балтської об’єднаної територіальної громади за розуміння проблем, особливо в соціальній сфері, що на сьогоднішній день є актуальними та за спільну плідну роботу  на благо Балтщини!

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)