В Арцизі провели ряд заходів до Міжнародного дня інвалідів

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів  1 грудня 2017 року Арцизьким районним центром зайнятості,  спільно з заступником голови Арцизької районної ради О. Малєвим, представниками місцевого органу соціального захисту населення, Арцизького управління Пенсійного фонду України, відділенням Фонду соціального страхування, відділами Арцизької районної державної адміністрації  та за участю роботодавців провели ряд заходів: семінар для осіб з особливими потребами, круглий стіл, день відкритих дверей центру зайнятості. Мета проведення цих заходів була спрямована на посилення уваги суспільства до проблем інвалідів, захисту їх прав, забезпечення благополуччя.

Повідомляє сайт АРЦИЗ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Арцизької РДА.

Під час засідання круглого столу для роботодавців «Проблеми зайнятості осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення» його учасники мали можливість обговорити результати спільної діяльності центру зайнятості та працедавців. В своєму виступі в.о. директора Парасковія Кутирьова наголосила, що саме зайнятість повинна бути однією із галузей створення рівних можливостей для осіб з особливими потребами.

Також для  безробітних з особливими потребами  у Арцизькому районному центрі зайнятості пройшов Профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами. Фахівці центру зайнятості надали консультації щодо гарантій держави у сфері зайнятості. Основною проблемою працевлаштування інвалідів є неналежна кількість спеціалізованих робочих місць відсутність зацікавленості роботодавців у прийнятті на роботу цієї категорії громадян. На всі запитання безробітні отримали кваліфіковані відповіді.

Не залишили без уваги фахівці Арцизького РЦЗ й учнівську молодь з обмеженими фізичними можливостями. Для них фахівці  провели екскурсію по секторам Арцизького РЦЗ, ознайомили учнів з інформацією в профінформаційному секторі, презентували профорієнтацій сайт «Моя кар’єра» та новий сайт  Держаної служби зайнятості «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри”.

У підсумку проведення заходів їх учасники погодилися з думкою, що запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, самих безробітних та тих, хто стоїть на порозі вибору професії.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)